Yazılarımız E-Mail Adresinize Gelsin

23 Aralık 2013 Pazartesi


AMANDA PROWSE Evet haftanın ilk haberlerinden biri "Epsilon Yayınevi'nden " geldi. Yepyeni bir yazar ve kitabıyla bizleri  buluşturuyorlar : "Amanda Prowse -Ne Yaptım Ben Sana?" adlı kitap ile ..

Kitap, seri değil ve aynı zaman da bizde de orjinal kapak ile çıkacakmış.Konusu da duygusal ki ben duygusal kitapları daha çok seviyorum . ♥

Gelelim tanıtım yazısına :
NE YAPTIM BEN SANA?


"Çocuklarınızı kurtarmak için... ailenizi yıkar mıydınız?"


“Deli misin Mark? Bu yüzden mi böylesin? Deli misin sen? Deli olduğunu biliyor musun, yoksa olmadığını mı düşünüyorsun? Seni yöneten delilik olmalı. Bana o ağza alınamayacak şeyleri hastalıklı ve zalim ruhun yüzünden yapıyor olmalısın. Peki bunun sebebi ne Mark? Sana da başka biri mi kötü şeyler yaptı? Bu fikirlerin kaynağı ne? Davranışların sana neşe mi veriyor üzüntü mü? Bana üzüntü veriyor Mark, bana üzüntü veriyor.

Beni aldın ve geriye eskiden içinde bir insanı barındıran bu kabuk kalana kadar, yıllar boyunca yavaş yavaş parçalara böldün. O kabuğun içinde ben vardım ama ben gittim, geriye yalnızca kılıf kaldı. Ben gittim ve bunu bana sen yaptın. Neden ben Mark? Neden beni seçtin? Benim yapacağım çok şey vardı, verecek çok şeyim vardı. Benim bir hayatım vardı…”

“Paramparça olmuş hayatını yeniden kurmaya çalışan bir kadının verdiği mücadele… hem çok sürükleyici hem de yürek sızlatıyor… harika yazılmış.”

Closer

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder