Yazılarımız E-Mail Adresinize Gelsin

3 Aralık 2013 Salı


Bugünün bir diğer güzel sürprizi ise ; Martı Yayınları'ndan geldi . Martı Yayınları' da bizi  yepyeni yazarlarla tanıştırmaya devam ediyor .

Bugünde yepyeni bir yazarın kitabını tanıttılar ; ALİ  HARRİS adlı yazarın İLK SON ÖPÜCÜK adlı kitabı.

Yazarın ismi bizim için en tanıdık isimlerden biri , akılda da kalıcı . Genelde yabancı yazarları  pek aklımda tutamam da .Hatta yazarı Türk ismi gibi düşünüp, yanılgıya varacağımız ilk şey  acaba erkek bir yazar mı ? Hayır değil, yazarımız kadın :)
Neyse, kitabımız seri değil , tek  kitap. Çevirmeni iyi bir çevirmen şahsen ki bir kitabı vezir de eden rezil de eden  çevirisidir, bana göre.

Konusu da çok şeker , goodreads puanları gayet iyi ,sayfa sayısı bakımından gayet doyurucu .  Eee daha ne olsun değil mi ama ? Alınıp okunsun sonuç olarak . 
ALİ HARRİS ALİ HARRİS - İLK SON ÖPÜCÜK (THE FİRST LAST KİSS): 
Avuçlarınızdan kayıp giden bir aşka nasıl tutunabilirsiniz?

Bana bir iyilik yapın ve bugün bir kuralı yıkın.

Kendinizden geçin ve anı yaşayın!

Yüreğinizi açın. Şimdi lütfen biraz daha açın. Çok sevin, hiç sevmediğiniz kadar çok hem de. Dimdik ayakta durup aşkınızı haykırmaktan ve sesinizin duyulmasından korkmayın. SENİ SEVİYORUM diye bağırın.
Aşkın hakkını verin. Ve sokakta, herkesin önünde nefesiniz tükenene kadar sevdiğinizle öpüşün, sanki her biri son defaymış gibi…

Molly ile Ryan ilk öpüştüklerinde sonsuza kadar birlikte olacaklarını biliyorlardı, ta ki gelecek onlara hiç ummadıkları bir sürpriz hazırlayana kadar…

 “İlk Son Öpücük’ü okuduktan sonra ne geçmişin ne de geleceğin, sadece şimdinin önemli olduğunu hatırlayacaksınız. Kahvenizi hazırlayın ve kendinizi aşkın, mutluluğun, hüznün ve şu anın kollarına bırakın.”
Independent

“Elinizde, aşksız bir hayatın ölümden farksız olduğunu sıcacık bir anlatımla sunan, yüreğinize dokunacak bir roman tutuyorsunuz. Modern çağın aşksızlığında yaşarken nefes almanızı sağlayacak bir kitap okumak hakkınız.”
Marie Claire

“Sevdiğinizle yapmak isteyip de ertelediğiniz planlarınız
var mı? O zaman bu kitabı mutlaka okuyun.”
Daily Mirror

“Hayat dolu, sıcacık, ilham veren bir roman.”

Cosmopolitan
Kayan bir yıldız yerine, bir öpücükle dilek tuttunuz mu hiç....?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder