Yazılarımız E-Mail Adresinize Gelsin

3 Aralık 2013 SalıBugün , Artemis Yayınları'ndan çok sevilen ve çok beklenen bir yazarın kitabı çıktı.Yazarı o kadar seviyoruz ki  artık yazdığı kitapların konusuna bile bakmadan wawww o çok güzel yazar, bizi hem güldürür hemde güldürürken düşündürür diyoruz. Tabi  yazarın kitaplarını sevmemiz de sevgili Artemis Yayınları'nın etkisi de paha biçilemez.Gerek yaptıkları kapak görselleri ile gerek titiz bir şekilde kitapları çevirmeleri ile bize yazarı sevdirdiler ve daha nice kitapları sevdirdikleri gibi.

Bu yüzden bu minik blogumdan onlara teşekkür ederim, bir kez daha .

Hım ne diyordum , evet bugün çok sevilen yazarın kitabı çıktı ama kim bu yazar? Kitabın adı ne ? diye sorduğunuzu duyar gibiyim . Evet yazarımız Sophia Kinsella  ve kitabının adı ; Düğün Gecesi (Wedding Night). Kitap, seri değil,tek bir kitap .

Şahsen ben kitabın konusuna ve kapak görseline bayıldım.  Bakalım sizler nasıl bulacaksınız? :)


SOPHİE KİNSELLA - DÜĞÜN GECESİ :

Lottie evlenmek istiyor, hem de çok. İçinde böyle önlenemez bir evlilik kıpırtısı, illa ve mutlaka doğru erkekle evlenecek, evlenmek zorunda. Hâlihazırdaki erkek arkadaşının kendisine evlenme teklif etmek üzere olduğundan da adı gibi emin. Ancak beklenen teklif gelmek bilmeyince ve üstüne üstlük eski sevgilisiyle de yeniden karşılaşınca, çılgın ve kararlı bir eylem planını acilen devreye sokuyor. Nedir o? Hemen evlenecekler. Neden? E, çünkü Lottie evlenmek zorunda. Ama neden? Canı istiyor. Eski sevgiliyle gerçekleşecek bu yıldırım evlenmesinde
nişan, söz ve diğer düğün koşuşturmacaları olmayacak. Hepsinden önemlisi, güvenli evlilik müessesesi kurulana dek çifte kumrulara sevişmek de yasak! Mükemmel!

Öte yandan... Lottie’nin kız kardeşi Fliss, kâbus gibi bir boşanmayla boğuşuyor ve kardeşinin de aynı cehenneme düşmesini asla istemiyor. Ona göre Lottie’nin bu ‘proje’ izdivacı ne pahasına olursa olsun, durdurulmalı. Kararlı taze dul Fliss, bu drama son vermek için mutlu çiftin bir Yunan adasında kurgulanan romantik tatilini dağıtmaya gidiyor. Lottie unutamayacağı bir düğün gecesi mi yaşayacak, yoksa o geceyi sonsuza dek hafızasından silmek mi isteyecek? İşte buna da artık kader karar verecek. Hâliyle, güleceksiniz.

“Komik, kıpır kıpır, romantik.”
-Daily Mail

“Romantik, kimi zaman buruk, kahkahalarınıza hâkim olamayacağınız kadar da komik.”
-Sunday Express

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder