Yazılarımız E-Mail Adresinize Gelsin

3 Aralık 2013 Salı


Bugünün bir başka sürprizi de ,

Eksik Parça Yayınevi'nden geldi .Şans kitabıyla gönlümüz de taht kuran Karen Kingsbury'nin yeni kitabı "Köprü",  5.12.2013 tarihinde raflarda ki yerini alacakmış.

Şahsen konusunu çok ama çok beğendim. Çevirmenine zaten güveniyorum,Şans kitabını da aynı çevirmen çevirmişti . Bu kitapta seri değil :)

Gelelim şimdi konusuna ,


KAREN KİNGSBURY- KÖPRÜ:

Farklı dünyalardan iki genç yaşadıkları şehirlerden uzakta, müzik okumak için geldikleri üniversitede tanışır ve birbirlerine âşık olurlar. Aynı zamanda kitaplara ve okumaya da âşıktırlar. Her gün birlikte zaman geçirdikleri Köprü adındaki kitabevi onların gurbetteki evleri olur. Burası onlarla hayalleri arasında da köprü kurmaktadır. Ancak ait oldukları dünyalar onları birbirinden koparır.


Yıllar sonra yaşanan bir trajedi onları tekrar aynı yerde, Köprü’de birleştirir. Bu trajedi acaba onlara tanınan ikinci bir şans mıdır?


Köprü bir mucizeyle tekrar ayağa kalkacak mıdır?


NewYork Times Best Seller Yazarı Karen Kingsbury, ŞANS’tan sonra bu kez de kayıp bir aşkı, doğal afetle yerle bir olan bir kitabevini ve bu kitabevinden yolu geçenlerin vefa duygusuyla bir araya gelmelerini anlattığı, yürekleri ısıtan bir hikâye ile okuyucularının karşısına çıkıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder