Yazılarımız E-Mail Adresinize Gelsin

26 Aralık 2013 Perşembe

CENNETİN RENGİ ADLI KİTABI TANIYALIM :)E.V MİTCHELL
Arkadya Yayınları'ndan yepyeni bir yazar ve kitabı geliyor .Kitabımız  seri ... Duygu yüklü bir kitap aynı zaman da .Hangi kitap mı ? E.V MİTCHELL- CENNETİN RENGİ ..( THE COLOR OF HEAVEN )

Şimdi kitabımızı tanıyalıım. Bu arada kitabımız  5 Ocak'ta raflarda ki yerini alacakmış ..


Cennetin Rengi : 

Sophie Duncan herkesin hayalini kurduğu bir hayatı yaşıyordur. Başarılı olduğu bir işi, mutlu bir yuvası ve bu yuvayı neşesiyle taçlandıran bir de iki yaşında kızı vardır. Ancak bir gün aldığı bir haberle tüm dünyası altüst olur. O zamana kadar yaşadığı hayatın bir yalandan ibaret olduğunu anlayan Sophie, artık kaderini karşılama vaktinin geldiğinin farkındadır. Yok saydığı annesiyle yüzleşerek geçmişindeki sırların kilidini açacaktır. Ve öyle bir an gelecektir ki gerçekten yaşamakla sevmenin ne demek olduğunu doğaüstü bir olayla keşfedecektir. 

Cennetin Rengi her zaman umut vardır dedirten muhteşem bir hikâye. Aşkın gücünü, kendini yeniden keşfetmeyi, kalp kırıklığını ve iyileşmeyi anlatan bu romanı okurken, sayfaların akıp gittiğini anlayamayacaksınız. "Bu kitap tam anlamıyla yürek burkuyor." Romantic Times                              


(Tanıtım Bülteninden)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder