Yazılarımız E-Mail Adresinize Gelsin

23 Kasım 2013 CumartesiNovella Yayınları'da, yayın hayatına merhaba diyen  yepyeni bir yayınevi . Martı Yayınları bünyesinde kurulmuş olan bu yayınevi , romance (romans ) kitaplarla biz okuyucuların karşısında olacakmış.

İlk kitapları ; Debbie Macomber'in Cedar Cove Serisinin İlk Kitabı. Bu seri toplam 12 kitaptan oluşuyor , tabi şimdilik devamı gelir mi   gelmez mi bilemiyorum .

Bizde 2 Aralık 2013 Günü çıkacak ilk kitabın adı ; Deniz Feneri Yolu .

Yayınevine, bu minik blogumdan da başarılar dilerim , yolları açık olsun:)
 


DENİZ FENERİ YOLU :

“Mucizeler Sokağı” serisiyle Türk okurunun beğenisini kazanan Debbie Macomber’dan keyifle okuyacağınız yeni bir seri…

Kendinizi Debbie Macomber’ın büyüleyici kalemine bırakmaya hazır olun…

Deniz Feneri Yolu - Debbie Macomber

Her kadının bir hikâyesi vardır…

Sevgili Okur.
Henüz beni tanımıyorsun. Fakat bu durum birazdan değişecek çünkü seni evime, yaşadığım yere davet ediyor; ailem, arkadaşlarım ve komşularımla tanışmanı istiyorum. Gel hadi, hikâyelerimizi öğren, hatta belki sırlarımızı da…

Yolunuzun kesiştiği her insanın az veya çok hayatınıza bir şey kattığı gerçeğini bilirsiniz. İnsan ilişkileri üzerine özellikle eğilen, hayatın içinden seçtiği olaylardan yola çıkarak yazdığı romanlarıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Debbie Macomber, bu kez yeni karakterlerin birbirilerine geçmiş hikâyeleriyle karşınıza çıkıyor. Hiç bilmediğiniz ama tanımaktan büyük keyif alacağınız bu insanların yaşamlarına dahil olurken kimi zaman sevinecek, kimi zaman üzülecek, şaşırtıcı olaylara tanık olurken çoğu zaman heyecanlanacaksınız.


“Debbie Macomber’ın, büyüleyici kalemiyle duyguları harekete geçirme konusunda özel bir yeteneği var. ‘Cedar Cove’ serisi bunu bir kez daha doğruluyor.”
Publishers Weekly

“Debbie Macomber’ın yeni serisi ‘Cedar Cove’ için harikulade bir başlangıç. Serinin ilk kitabı Deniz Feneri Yolu’nda karşınıza çıkan karakterlerle dost olmaya, kendinizi onlardan biri gibi hissetmeye hazır olun.”
Reader to Reader

“Gerçek hayattan esinlenerek yazdığı romanlarıyla tanınan Macomber, etkileyici karakterlerden oluşan yeni serisi ‘Cedar Cove’da insan ilişkilerinde yaşanabilecek her tür sorunu aşk, umut ve hoşgörüyle buluştururken
okuru adeta büyülüyor.”
Booklist

416 sayfa - 19 TL

DAĞITIM TARİHİ: 2 ARALIK 2013

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder