Yazılarımız E-Mail Adresinize Gelsin

23 Kasım 2013 CumartesiArtemis Yayınları'ndan klâsik bir kitap çıktı , geçtiğimiz günler de . Bu klâsik kitabın adı: "SONSUZA DEK AMBER" . 


 Zamanında filme bir bile uyarlanmış bu kitabı Artemis Yayınları etiketiyle okuyacak olmanın verdiği haz ise paha biçilemez .(Umarım okumak nasip olur ) Kathleen Winsor -Sonsuza Dek Amber :

Her şey bu romanla başladı. Amber tarihin en büyük aşk hikâyesini yazdı.

Amber St. Clare, henüz on altısında hamileydi, beş parasızdı ve Londranın tehlikeli sokaklarında tek başınaydı. Ancak keskin zekâsı, gözü karalığı ve dillere destan güzelliği sayesinde Restorasyon Dönemi İngilteresinde bir kadının erişebileceği en yüksek noktaya erişecek; fahişelerin, haydutların ve katillerin arasından sıyrılıp saraya terfi eden bu genç kadın, hem Büyük Vebayı, hem Londra Yangınını yaşayacaktı. En yoksulundan en soylusuna sayısız erkeğin -ve kadının- gönlünü fetheden Amber, daima tek bir adama bağlıydı. En çok sevdiği ve asla elde edemeyeceği o adam, bir mucize kadar uzaktı ona.

Okurken kendinizi kaybedeceğiniz, elinizden bırakamayacağınız bir roman... Yıllarca önce nasılsa, hâlâ aynı sarsıcılıkta müthiş bir hikâye.
-Barbara Taylor Bradford, romanın önsözünden-
(Tanıtım Bülteninden)Kitabın filminden minik bir video (Lakin Türkçe alt yazılı değildir ) 
                        
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder